Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Проект завершено

Відділення останньої надії

587 осіб вже зробили внесок
814 176 грн
з 1 300 000 грн
62% зібрано
оновлено 17.04.2020 о 1:00
Підтримати інші проекти

Опис

Для чого це потрібно


Мільйони років еволюції дають бактеріям значну перевагу над медициною. Навіть найсучаснішим антибіотикам інколи не під силу здолати прості, але стійкі до медикаментів мікроорганізми. Та ще й тоді, коли осередки інфекції ховає товща уражених тканин або ж вона вкрита бактеріальним слизом.



У відділенні кістково-гнійної хірургії Інституту ортопедії та травматології НАМН України борються з найтяжчими випадками інфекційного ураження. Зазвичай пацієнтами цього відділення є люди, що зазнали важких травм, лікування яких ускладнили інфекції. Це жертви автоаварій, виробничих травм, вибухів та кульових поранень. І цивільним людям, і військовим тут виконують найскладніші відновні операції, компенсують страшні кісткові та м’язові дефекти, долають найстрашніші інфекції.



Олександр, 42 роки. Поранений у бою під Авдіївкою. Наслідки мінно-вибухового поранення долали за допомогою комплексу медичних заходів включно з трансплантацією клаптя тканин.


В той момент, коли лікарі будь-якої української лікарні чи військового шпиталю розуміють, що страшні рани їм не вилікувати, розвиток інфекції не спинити, і відновити пацієнта їм не під силу, його спрямовують сюди: адже відділення Інституту – це заклад найвищої наукової специфікації. Можливо саме тому це відділення й прозвали відділенням останньої надії. А можливо тому, що люди втрапляють сюди виснажені геть до кінця, і допомогти їм не зможуть більше ніде.


Та попри гучні назви та статуси, фінансування відділення залишає бажати кращого. Скромні кошти, які виділяють з бюджету на потреби Інституту, йдуть на поточні потреби та витратні матеріали. Попри те, медичне обладнання відділення вже давно випрацювало свій ресурс, а надії на його оновлення цілковито примарні. Саме тому лікувати пацієнтів тут, у найвищому в медичній ієрархії закладі, доводиться застарілими апаратами та палкими молитвами. Зрештою, медики, доведені до відчаю, звернулися до Peoples Project по допомогу.

На що збираються кошти


Центр волонтерів People’s Project відкриває збір коштів на купівлю ультразвукового кавітатора Söring для потреб ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».


Якщо коротко – це практично ультразвуковий «ніж», який дозволяє дуже точно та дуже ефективно впливати на тканини пацієнта без зайвих хірургічних втручань. Концентрований промінь ультразвуку дає можливість діяти на заданій глибині із точно визначеною потужністю.



Рішуче зачистити осередки глибинної інфекції, обробити складні гнійні рани, підвищити проникність тканин у точно визначених зонах, покращити крово- та лімфообіг, і все це без зайвих операцій часто на свіжозалікованих ранах. У ряді випадків це й справді панацея – уявіть, замість длубати складні рани ножем, вишкрібати осередки інфекції металевими інструментами та молитися, щоб воно нарешті хоч якось загоїлось, провести кілька ефективних поверхневих процедур ультразвуковим кавітатором. Чи ж це не краще?


Вартість апарату складає 1 300 000 гривень. Для державного медичного закладу, що перебуває на балансі НАМН, придбати такий дороговартісний апарат не під силу. Саме тому лікарі звернулися по допомогу до волонтерів. Можна, звісно, чекати на краще – десь колись внесуть до кошторису, десь колись виділять кошти, за кілька років, може, і з’явиться. Та війна з інфекціями точиться тут щодня.



Ми щиро сподіваємося на ваше милосердя та дієву участь у проекті. Ваша допомога – запорука того, що скалічені українці отримають від медицини максимум та зможуть максимально повно відновитися від масштабних травм чи страшних поранень. Адже від такого лиха не варто зарікатися нікому: хтозна, чи не доведеться й нам з вами колись втрапити до рук лікарів відділення. Всі разом, по гривні, хто скільки може, ми з вами таки назбираємо необхідну суму на це необхідне для медиків та життєво важливе для пацієнтів обладнання. Можемо ж, коли разом – вже не раз це доводили!



Ультразвуковий дисектор для звукового лікування ран Sonoca 190 із інструментами для лікування ран
Ультразвуковий дисектор для звукового лікування ран Sonoca 190 із інструментами для лікування ран
сплачено 0%
0/1 шт.
1 300 000 грн
в комплект постачання входить аппарат Sonoca 190 з усіма комплектуючими та два інструменти-насадки

Загалом   1 300 000.00 грн

Звітність

Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

62%
зібрано
Зібрано 814 176 грн
Залишилось зібрати 485 824 грн
86%
витрачено
Витрачено 702 200 грн
Залишок коштів 111 976 грн
Надходження
814 176 грн
Розрахунковий рахунок 26006053240365
ДатаЧасСумаДонор
12/02/1915:12100 UAH ******3577
12/02/1914:581 000 UAH ******0000
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 814 176.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%.
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Витрати
702 200 грн
Поточні витрати по проекту
ДатаНайменуванняК-тьВартістьСтатус
15/03/2020Переказ коштів на потреби проекту «Операція «Опік»-- 182 200.00Здійснено
15/03/2020Авансовий платіж за договором № 2011/19-1-- 520 000.00Сплачено
Разом: 702 200.00 грн