Станцювати, обіймаючи дружину обома руками. Це мрія військовослужбовця з позивним “Таксист”. Але поки складне поранення руки не дає бійцю втілити такий задум.
У 2014 році Володимир пішов на війну. Служив у батальйоні “Дніпро-1” та у складі 25 бригади ЗСУ. 6 березня цього року був поранений на бойовому завданні між Горлівкою та Зайцевим.
120-міліметрова міна терористів вибухнула поруч із Володимиром. Численні травми, одна з найскладніших – рука. Ортопед-травматолог нині заспокоює і каже, що відірвану частину кістки можна виростити та імплантувати.
За відновлення Володимира Шевріна взялися учасники проекту “Біотех реабілітація“. Його підопічним, пораненим в АТО, вирощують кістки з їхніх же стовбурових клітин. Технологія дозволяє уникати ампутації. Оплачують лікування захисників України благодійники, які жертвують гроші на сайті Центру волонтерів People’s Project.
“Загалом Вові треба 600 тисяч. Ми вже зібрали 200 тисяч. І друзі допомагали, й інші волонтерські організації, і побратими його. Він тільки прибув на лікування, але вже можна говорити, як у нього справи. Я більше ніж упевнений, що відмінно. Бо як багато бійців кажуть – тут стіни лікують!” – зазначає координатор центру волонтерів People’s Project Максим Рябоконь.
Десантника підтримують найрідніші люди: син, дочка, дружина. З Олесею вони разом три складних воєнних роки. Подружжя вірить, що зможе ще не раз станцювати вальс, як на весіллі. Так, щоби Володимир обіймав Олесю обома руками…
Раніше People’s Project повідомляв, що тяжко пораненому бійцю 30 ОМБр вже виростили та вживили нову кістку замість розтрощеної. Бійця врятовано від ампутації завдяки пожертвам людей та унікальним навичкам українських біотехнологів.
Нажаль, держава досі не підтримує подібних біотехнологій відновлення поранених. Натомість хлопцям пропонуються ампутації. Тому ми просимо Народ України допомогти пораненим бійцям одужати. Навіть поширення цієї інформації може допомогти знайти тих, хто хоче і має можливість допомогти. Добро завжди повертається!