Війна триває! З огляду на актуальні потреби українського війська, ми, волонтери People’s Project, запускаємо другий етап проекту «Школа військових водолазів». В рамках проекту ми плануємо зібрати необхідну суму коштів, закупити певну частину спорядження та забезпечити потреби інструкторів водолазної справи, які готуватимуть достойне поповнення.
Так вже сталося, що з окупацією Криму Україна втратила майже усю підготовчу базу підводної військової справи. Та ми не втратили головне: висококваліфікованих фахівців-водолазів, які і будуть готувати достойне поповнення своїх лав. Наші інструктори використовують у підготовці бойових плавців вкрай жорстку спортивну дисципліну – акватлон, також поділяться із курсантами і власним бойовим досвідом.
На даному етапі ми робимо акцент на підготовці та оснащенні доглядових команд: це загони спеціального призначення, що несуть службу під водою та забезпечують охорону та підтримку об’єктів військової інфраструктури у належному стані. Вчасно виявити якісь ушкодження, знищити ворожого диверсанта – це задача саме цих бойових водолазів.
Тренування бойових плавців будуть проходити як у відкритій акваторії, так і у закритому басейні, де створено спеціальні умови для практичних занять. Значну частину обладнання та навчальних посібників надає у користування сама інструкторська група. Утримання та транспорт для інструкторів бере на себе Маріупольський загін Державної прикордонної служби України. Ми ж, волонтери People’s Project, мусимо зібрати необхідну частину коштів та оплатити послуги басейну та купівлю деякого водолазного спорядження.
Ми щиро сподіваємося на вашу допомогу – ваші пожертви у рамках проекту «Школа військових водолазів» істотно допоможуть у підготовці грізних і смертоносних вартових наших підводних рубежів. Будьте певні: зібрати відносно невелику суму, завершити цей проект і випустити в море ще кілька загонів підводних військових профі буде значно ефективніше, ніж чекати державної підтримки і сподіватися, що якось воно колись саме зміниться на краще. Маємо значну ділянку морського кордону з агресором – тож чим раніше ми укріпимо свої рубежі в тому числі під водою, тим воно буде спокійніше для усіх нас.