Реалістичне, страшнувате, але корисне. Війна триває, і нам робити своє. Тож ми витратили частину резерву з проекту «Оперативне реагування», аби екіпірувати бойових парамедиків. Підрозділи цієї десантної бригади беруть участь у бойових діях, тож медики мусять постійно відточувати свої навички і бути готовими їх застосувати. Саме задля того People’s Project і закупив для них два медичних симулятори.
Перший – ось така накладка, яку можна анатомічно припасувати на піддослідного колегу. Матеріал має щільність, колір та інші параметри пораненого живого тіла.
Накладка імітує кульове поранення, і призначена для того, аби практикуватися у тампонуванні рани, цебто затиканні її та зупинці критичної кровотечі. До всього, симулятор споряджено системою трубок, через які надходить штучна кров – для максимального реалізму усього дійства.
Другий симулятор уже масивний та стаціонарний, він імітує одразу два поранення: кульове та… складно сказати, протяжну глибоку рану, як от, наприклад, глибоке ураження від осколка. Тампонувати, перев’язувати, бинтувати – саме ці навички можна вдосталь відточити на такому манекені. Ну і, звісно ж, система подачі штучної крові.
За допомогу та участь ми щиро вдячні чудовому українському виробнику усього цього корисного страхіття: компанії Easy practice, що виготовляє такі симулятори під замовлення. До всього, ці хороші люди вже власним коштом щедро долучили до закупівлі усі необхідні комплекти шлангів, трубок та ресиверів, а також цілу купу тренувальних бинтів. Друзі, щиро вдячні вам!
Вам же, нашим шановним читачам та друзям, нагадаємо: на жаль, війна триває, і список актуальних запитів від наших захисників геть не закрито. Мова зокрема і про медиків: парамедикам спецпідрозділу ми мусимо допомогти більш технологічним спорядженням, у числі якого і дефібрилятор, і інше критично важливе приладдя. Медик цього підрозділу – не лише військовий, а ще й волонтер, який курсує Україною та читає лекції з первинної допомоги у екстреній медицині. Тож обладнання не лише рятуватиме життя бійців, а й допоможе виховати наступні покоління парамедиків. Чи актуальна ця потреба? Питання риторичне. Чи потрібна наша з вами допомога? Питання болісне та не менш риторичне.
Долучайтесь, будь ласка. Тут саме маса невеликих, посильних для кожного внесків, має вирішальне значення.
Вдячні вам!