Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

«Каратєль» розпочав боротьбу із стихійною торгівлею

Проблема стихійної торгівлі існує в Україні не рік і навіть не десять. Самозведені ятки, столики та й просто товар, дбайливо викладений на газетку просто землі, можна зустріти в усіх містах і селах. Та масовість і одвічність проблеми зовсім не означає, що з нею не варто боротися, чи не так? От і в проекті «Каратєль» з’явилися перші скарги на незаконний продаж товарів.

Якщо з приводу МАФів думки «за» чи «проти» розділилися – комусь вони заважають пройти тротуаром, а хтось полюбляє купувати шкарпетки, торти і ковбасу поруч із метро – то стихійна торгівля, особливо продуктами харчування, видається однозначним злом. Тому що ніхто не може гарантувати якості продуктів, і покупці щоразу купують на свій страх і ризик, допускаючи, що можуть принести на вечерю молоко не дуже здорової корови або малину, вирощену на цвинтарі.

Недотримання елементарних санітарних норм – це не жарти. Особливо в період поширення харчової інфекції ботулізму. Нагадаємо, за три місяці в Україні зафіксували 62 випадки ботулізму і дев’ять з них – смертельні! При цьому в Україні величезні проблеми з наявністю протиботулінічної сироватки. Погодьтеся, в такій ситуації грати в російську рулетку, купуючи влітку м’ясо у підземному переході – не надто розумне рішення.

1

Такої ж думки був і відповідальний киянин, який зафіксував торгівельні лотки на тротуарі та в підземному переході за адресою вул. Зої Гайдай, 5. Чоловік зазначив, що це «щоденна стихійна торгівля». Звичайно ж, його обурило, що м’ясо просто з землі потрапляє на прилавок, де й лежить весь день без холодильнику, очікуючи на довірливих покупців.

Команда юристів проекту «Каратєль» одразу ж направили звернення до Київської міськохї державної адміністрації. І вже за 14 робочих днів надійшла відповідь від Оболонської райдержадміністрації, в якій інформували, що під час перевірки наданих фактів були складені два протоколи.

19225873_1450687874978327_8721171374256248654_n

Хтось скаже, що це – крапля в морі стихійних продаж. Проте це – ті «перші ластівки», які при належній увазі  приведуть до повного припинення торгівлі з порушенням правил благоустрою та санітарії по Україні. І ми закликаємо вас не бути байдужими і повідомляти про такі випадки. Чим більше звернень від небайдужих громадян отримуватимуть органи місцевої влади, тим частіше їм доведеться реагувати на них.

Завантажуйте додаток «Каратєль» на iTunes чи на Google Play безкоштовно та карайте! Тисніть зелену кнопку, аби допомогти допомогти проекти та вирішити ще більше нагальних проблем!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше