Нацгвардіцю Олександру на проекті “Біотех-реабілітація поранених” відновили розірвану зв’язку коліна. Лікарі успішно провели реконструктивно-відновлювальний курс лікування розриву хрестоподібної зв’язки колінного суглобу. Олександр повністю одужав і вже повернувся до занять спортом та до життя без фізичних обмежень.
Фінансування повністю забезпечив People’s Project завдяки благодійним внескам небайдужих людей.
На момент, коли Олександр прийшов на проект, йому був лише 21. Але, не дивлячись на вік, йому довелося пережити багато випробувань. Ще до початку війни на сході Олександр служив у військовій частині 3004 у Донецьку. Коли почалися перші протистояння, озброєні терористи штурмували військову частину. Як зазначило командування Національної Гвардії, після тривалого бою у військових закінчився боєкомплект і бойовики змогли захопити частину, а командира взяли у полон.
Згодом Олександр повернувся на фронт у складі Національної Гвардії у Луганську область. Там він, разом із ще одним нашим підопічним в рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених” Романом, виконував завдання на відому 32-му посту біля Слов’яносербська.
Під час масованого обстрілу російськими терористами блокпосту 14 жовтня 2014 року, Олександр сильно травмував коліно. Тоді було багато поранених, тож бійцю не надали жодної допомоги. Він просто перев’язав коліно і продовжив нести службу. Навіть після демобілізації ніхто не запропонував йому пройти лікування травми.
Згодом стан ноги значно погіршився. Через пошкодження хрестоподібної зв’язки бійця турбували постійні болі та набряки. Після навантаження нога ставала неопороздатною і хлопцю доводилося пересуватися на милицях. У разі подальшого розвитку захворювання, проблема призвела б до артрозу суглобу. Тоді Роман порадив побратиму звернутися до клініки ilaya.
15.01.2016 лікарі клініки провели Олександру операцію з відновлення зв’язки за допомогою аутопластики з найширшої фасції стегна. Також на ногу наклали лангетну повязку, після чого боєць вирушив на домашнє відновлення.
Зараз Олександр вже повністю відновився і навіть зміг повернутися до занятть улюбленим видом спорту. Хлопець є кандидатом у майстри спорту з боксу.
Всю суму грошей для лікування Олександра вдалося зібрати лише завдяки небайдужим людям. До проекту долучаються все нові та нові поранені, для яких клітинні технології – єдиний шанс на одужання. Переважна більшість з них потрапила до нас після тривалого та виснажливого лікування у державних клініках традиційними методами, що не дало результатів. Оскільки держава, через законодавчі та інші обмеження, не підтримує біотехнології у лікуванні, поранені захисники можуть сподіватися лише на підтримку Народу.
Раніше People’s Project повідомляв про сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця. А нещодавно лікарі-біотехнологи відростили нову кістку пораненому бійцю батальйона “Донбас”.
Долучайтеся до благодійної справи: тисніть зелену кнопку та поширюйте цю інформацію. Добро завжди повертається.