Інформаційна агенція ZIK («Західна інформаційна корпорація»). Дата заснування: 14 липня 2004 року. Входить до 20 найбільш відвідуваних сайтів України у категорії електронних ЗМІ.
На сьогодні до медіа-холдингу ZIK разом з інформаційною агенцією входить телеканал ZIK, який вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року і мовлення якого зараз охоплює 100 % території України. Завдяки телеканалу ІА ZIK отримала якісний відеоконтент і ексклюзивні журналістські розслідування.
- БПЛА українського виробництва в рази дешевші від закордонних аналогів, але не поступаються їм у ефективності.
- Незадовго до референдуму у Нідерландах прості українці підписали жителям європейської країни сотні дружніх ілюстрованих листівок, відверто пояснюючи прагнення, думки і бажання нашого народу. Волонтери руху People’s Project («Народний проект») надіслали ці листівки у поштові скриньки нідерландців.
- Військові склали іспити та отримали дипломи тренерів з CrossFit. Тренування тривали три місяці. Про таке йдеться на сайті центру волонтерів People’s Project.
- Волонтери демонструють сучасні українські безпілотники власного виробництва на виставці «Зброя та безпека – 2016», що проходить у Міжнародному виставковому центрі в Києві з 11 по 14 жовтня. Про це повідомляє Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project.
- 6 грудня, до Дня Збройних сил України, активісти та волонтери презентували медично-рятувальний проект «Кровомобіль» та оголосили про початок збору коштів на онлайн-платформі Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project. Зібрані кошти спрямують на придбання транспортного засобу і необхідного обладнання для оперативного забезпечення кров’ю та її компонентами важкопоранених військових у зоні АТО.
- Волонтерам вдалося зібрати півмільйона гривень для закупівлі «Кровомобіля», який поїде в зону АТО. Так, учора, 26 січня, на рахунок Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project надійшов останній внесок, який дозволив повністю достроково закрити кошторис проекту. Сума останнього внеску – 271 592 грн, її переказав благодійник з Мальти, що побажав залишитись анонімним.
- Українські хірурги навчилися відновлювати кінцівки. Це унікальна методика. І дуже необхідна операція для поранених бійців, которі повернулися зі Сходу. Для них усе – безкоштовно! Витрати взяли на себе волонтери.
- Щоб зміцнити оборону військових, волонтери відправили до Авдіївки 5 бліндажів. Їх конструкцію модернізували, тепер її можна зібрати за 1,5-2 години. Укріплення здатні витримувати майже усі види мінометних набоїв.
- Украинские волонтеры центра «People's Project» опубликовали трогательный ролик о войне и любви ко Дню всех влюбленных, который разместили на своей странице в Facebook.
- Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project» допоміг обладнати ще дві гвинтівки для снайперів у зоні АТО.
- На Донбасі після вчорашніх боїв під Маріуполем було ліквідовано близько десяти бойовиків й понад десяток отримали поранення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Центр волонтерів People’s Project.
- За минулу добу під Маріуполем бойовики втратили десятьох соратників, ще десять осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це повідомила волонтерська організація «People’s Project» на своїй сторінці в Facebook.
- У рамках проекту «Я снайпер» українські бійці отримали надпотужну гвинтівку ручної роботи калібру 14,5 мм з високоякісним та потужним прицілом Bushnell. Про це повідомляє благодійний фонд People’s Project.
- Прикордонники Маріупольського загону Морської охорони тренуються з аквалангами. Шестиденні навчання для морських спецпризначенців провели інструктори «Школи військових водолазів».
- Унікальний порятунок! Столичні лікарі фактично вирощують кістку пораненому бійцю. Петро підірвався на міні на фронті, і більшість медиків наполягали на ампутації. Та все ж знайшлися спеціалісти, які взялися поставити його на ноги.
- Репортаж з Дня десантно-штурмових військ військ України. Інтерв'ю з пораненим десантником Петром - одним із найтяжчих пацієнтів проекту "Біотех-реабілітація поранених".
- Де раніше була можливість лише ампутації та протезу – тепер пацієнт отримує живу кінцівку. Для України ця технологія особливо актуальна через велику кількість поранених на фронті. У столичній клініці повернули кінцівки уже вісімдесяти бійцям. Чим незвичайні операції українських хірургів? Чому такого не роблять у світі? Хто оплачує рахунки на сотні тисяч гривень для українських військових?
- Центр волонтерів «People’s Project» спрогнозував, який населений пункт окупованого Донбасу українські військові звільнять наступним.
- Захистити країну під водою. Нацгвардійці на фініші програма американського спецназу "морськы котики", навчають - ынструктори волонтерського проекту "Школа выйськових водолазыв".