Трибуна – незалежне ЗМІ Полтави та Полтавської області. Новини та журналістські розслідування, незалежна думка експертів, відеостріми
- Молодий хлопчина не побоявся знімати витівки п’яних хуліганів, не посоромився нагадати офіцерам поліції про виконання обов’язків, не полінувався поїхати до відділку, аби не дати зам’яти справу
- Два роки тому він практично не мав шансів на одужання. Два роки тому він фактично не мав плеча, а через потрощений хребет мав сидіти в інвалідному візку до кінця своїх днів
- До Дня Незалежності України волонтери вирішили нагадати моменти з історії, які демонструють, що стосунки з сусідньою Росією були напруженими ще за багато років до військової агресії проти нашої країни.
- Андрій вже на фінішій прямій по дорозі до одужання. Після успішного зрощення великогомілкової кістки з його ноги зняли апарат зовнішньої фіксації.
- Serg Marco зібрав інформацію та поділився з волонтерами People`s Project щодо роковин з Іловайської трагедії.
- Це Владислав з 93 бригади, нещодавно лікарі виконали основну операцію в рамках лікування складного перелому плеча.
- Для наших захисників, які тримають оборону на передовій, осінь це пора нескінченних дощів, багнюки та холоду. Далі – ще гірше, лише зимові морози.
- Основний період лікування завершено. Саме таку чудову новину днями отримав один із наймолодших та найтяжчих учасників волонтерського проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- Незважаючи на усі складнощі, пожертви на потреби української армії продовжують надходити. Хтось жертвує скромні десять-двадцять гривень. Хтось одразу кілька тисяч
- Олександр – боєць 90 батальйону 81 бригади. Отримав поранення 9 квітня 2016 року під час запеклих боїв у промзоні Авдіївки. Граната АГС розірвалася прямо поруч із плечем тож, не дивлячись на повністю розтрощений суглоб, Олександру пощастило взагалі залишитися живим.
- Значну кількість часу волонтери Народного проекту проводять у стінах медичної клініки ilaya, де, у рамках проекту «Біотех-реабілітація», проходять лікування тяжкопоранені бійці.
- Основний період лікування завершено.Найтяжчий учасників нашого проекту «Біотех-реабілітація поранених». Віктора, якому нині трохи більше 20 років, відправили на відновлення після фінальної операції у клініці ilaya.
- В бразильському Ріо добігла завершення Паралімпіада, на якій наші спортсмени показали дивовижні результати. Українські паралімпійці здобули 117 комплектів нагород і посіли третє місце у загальному заліку.
- Українські лікарі-біотехнологи взялися за лікування особливого пацієнта. Кілька днів тому травмованому бійцю Роману провели невелику операцію із застосуванням новітніх біотехнологій.
- Волонтери «People’s Project» зібрали частину суми та оплатили перший етап лікування Романа, чергового учасника проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- Днями волонтери People’s Project поновили проект “Кросфіт для військових“. У рамках проекту ще двадцять українських військовослужбовців пройдуть курс посилених тренувань.
- У мирному житті всі ми сприймаємо електрику за належне. Сонно виповзсти на кухню увечері, намацати вимикач, примружити очі від яскравого світла. Невдоволено гортаючи соцмережі у смартфоні, клацнути електрочайником. Звічно, зручно — все, як і має бути.
- Вилікуваний боєць 30 ОМБр Віктор пройшов контрольний огляд. Майже два роки минуло після основної операції на розтрощеній п’ятці.
- Нещодавно волонтери «Народного проекту» забезпечили сучасним обладнанням команду OSINT-розвідників InformNapalm.
- Благодійність має бути ефективною і прозорою. Без цього до волонтерів, які роблять добру справу, просто не буде довіри.
- Учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених» на ім’я Олександр завершив другий етап лікування у столичній клініці ilaya.
- Волонтери «Народного проекту» здійснили черговий переказ коштів у рамках проекту «Польові бліндажі». Майстри отримали необхідні матеріали для виготовлення партії з ще десяти бліндажів, призначених для українських бійців у найгарячіших точках Донбасу. Ще трохи, і нові укриття будуть на передовій.
- Черговий учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених» вирушає додому. Поки не остаточно: Євген мусить дочекатися другого етапу лікування, поки ж має час трохи перепочити.
- Днями один із учасників проекту «Біотех-реабілітація поранених» покинув стіни клініки ilaya. Не назавжди – до повного зцілення Олексієві ще далеко, проте черговий етап лікування виявився успішним.
- Черговий учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених» показує чудові результати у відновленні скаліченої ноги.
- Нещодавно волонтерський десант побував у розташуванні морпіхів в Широкіно, які тримають позиції під Маріуполем. Звісно ж, волонтери не лише привезли нашим захисникам усіляке корисне спорядження та авто, а й вдосталь поспілкувалися із самими бійцями.
- Черговий пацієнт готується полишити стіни клініки ilaya. Це боєць 28 ОГМБр на ім’я Віталій, який проходив лікування у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених». Днями хлопцеві зняли з ноги гіпс — контрольний огляд показав, що лікування пройшло успішно, травми вилікувано і поранена нога набула правильної форми.
- Наші друзі, волонтери інформаційної спільноти InformNapalm, яких ми з вами нещодавно підтримали у рамках проекту «Upgrade InformNapalm» зафіксували чергове скупчення ворожої бронетехніки на окупованих територіях.
- Стіни станції «Олімпійська» вкрили фотографічні постери із зображеннями мужніх українських спортсменів. Кожна із фото позначена іменем мецената, який і оплатив друк: адже публікація світлин та проведення акції стали можливими завдяки народним пожертвам, зібраним у рамках волонтерської ініціативи «Народного проекту» Герої Паралімпіади».
- Черговий учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених» став на крок ближче до свого одужання. Чоловікові хірургічно виправили положення обох гомілок, які викривились внаслідок хвороби та ввели першу частину аутологічних клітинних матеріалів у один із колінних суглобів.
- Днями Максим Рябоконь, керівник «People’s Project» , та невеличкий, але бойовий десант волонтерів спільно рушили до клініки ilaya. Зрештою, періодично ми просто по-людськи провідуємо наших бійців, цікавимось їхніми справами, слідкуємо, як проходить лікування в клініці в рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- Робота розвідки – таємниця за сімома печатями. Та час деяких службових таємниць спливає: оперативні задачі виконано, і результатами роботи можна поділитися із широким загалом. Однією з таких таємниць поділилися з нами наші друзі-розвідники — зі зрозумілих міркувань, ані підрозділу, ані позицій ми не називаємо.
- За роки війни з російським агресором українська армія породила не один десяток Героїв. Завдяки їх хоробрості, відчайдушності та самопожертві ми й досі живемо. Саме тому волонтер «People’s Project» Валерій Кисель разом з колегами розпочинають традицію вшанування пам’яті загиблих бійців АТО виконанням важких тренувань з кросфіту. Подібні традиції широко розповсюджені в США.
- Фахівці клініки ilaya взялися за чергового пацієнта проекту «Біотех-реабілітаціяпоранених». Це Віталій, боєць батальйону ОУН, якому необхідно відновити значний фрагмент лівої стегнової кістки. Днями лікарі клініки ilaya провели перший етап оперативного втручання: здійснили відбір біологічних матеріалів, із яких згодом виготовлять кістковий матрикс та клітинні матеріали для заповнення зони дефекту
- В Україні є Герої, для яких немає нічого неможливого. В суботу, 5 листопада, в Миколаєві відбулись кросфіт-змагання «Ігри героїв» серед параспортсменів-учасників АТО.
- Водяне. Найгарячіша точка на карті АТО, маленьке село під Маріуполем. Перше ж враження – село до болю нагадує Піски зразка 2014-го. Водяне практично переоране артилерією, але де-по-де ще снують місцеві жителі.
- Подарунок мимоволі: так вже склалося, що один із пацієнтів проекту «Біотех-реабілітація поранених», боєць 128 ОМБр Дмитро, нині відзначив 26-й День народження. Схоже на жарти долі, та саме до цього дня приурочено й іншу приємну подію: волонтери «People’s Project» нарешті зібрали та повністю оплатили повну суму на лікування хлопця. Відсьогодні ж Дмитро перебуває у стінах клініки ilaya: тут він відзначив своє свято, і саме сьогодні прибув сюди для подальшого лікування.
- До клініки ilaya завітав один із учасників проекту «Біотех-реабілітація поранених». Павло приїхав, аби пройти плановий контрольний огляд і одразу ж вирушити додому: основний період лікування завершено, у подальшому чоловік приїжджатиме лише на профілактичні огляди. Три місяці тому лікарі провели складну операцію на коліні: Павло тяжко травмував зв’язки у зоні АТО, тож медичні фахівці мусили проводити реконструкцію за рахунок власних тканин пацієнта. Насьогодні результати лікування можна вважати цілком успішними.
- Останнім часом ми досить часто розповідаємо вам про подорожі волонтерів «People’s Project» на передову. Зокрема, ми постійно відвозимо амуніцію та спорядження морпіхам, які тримають оборону під Маріуполем. Так склалося, що у запалі нашої волонтерської роботи одну із поїздок ми згадали лише побіжно — а хотілося б передати усі враження більш докладно.
- Військовий 93-ої бригади Олександр готується до виписки після операції. Минулого тиждня лікарі виконали підготовку реципієнтного ложе – місця травми куди буде введенно кістковий імплантат. Наступний крок – застосування біотехнологій для відновлення правої великогомілкової кістки Олександра. Всі витрати на лікування бійця оплатили волонтери People’s Project завдяки народним внескам в рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- Черговий етап у лікуванні учасника «Біотеху» Олега! І повірте, у випадку цього хлопчини — це й справді радикальний прорив і дійсно радісна звістка. Справа у тому, що Олег — один із найтяжчих пацієнтів проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- Волонтерська робота дає унікальне відчуття. Це відчуття — розуміння того, що всі українці у основній своїй масі мають велетенське і добре серце та завжди готові допомогти ближньому. І ближньому — незалежно від відстані. В роботі «People’s Project» нам часто допомагають закордонні громади українських мігрантів.
- Днями волонтери People’s Project завітали до кліники ilaya і побачили бійця-добровольця Віталія, який саме проходить лікування. Йому зараз дуже важко, нещодавно хлопець пережив чергову операцію.
- Хтось збирає пожертви та закуповує обладнання, техніку й амуніцію, хтось ремонтує автотранспорт, хтось жертвує кошти, хтось використовує зв‘язки, можливості та уміння і намагається змінити армію на краще зсередини, хтось не цурається крові і бруду, і власними руками рятує людей на передовій, хтось бере в руки зброю і сам йде на фронт, власноруч виганяти загарбника й боронити країну. Мова йде про волонтерів.
- Свята зустріне у колі родини: пацієнт «Біотеху» Віталій поки рушив додому. Днями фахівці клініки ilaya виконали хлопцеві вже другу планову операцію. У ході першого етапу оперативного втручання Віталію провели фістулсеквестрнекроектомію — за цим страшним лікарським словом криється чистка місця рани від змертвілих тканин, які знищив остеомієліт.
- До Дня Збройних сил України, волонтери розпочали збір коштів на проект «Кровомобіль», який допоможе оперативно забезпечити кров’ю та її компонентами тяжкопоранених військовослужбовців у зоні АТО.
- Лише нещодавно ми анонсували чергову передачу морпіхам, аж ось вдячні хлопці вже надіслали нам короткий фотозвіт. Отже, до новорічних свят захисники Маріуполя отримали наступні подарунки.
- Поранений неподалік Савур-Могили. Наслідки осколкового поранення правої плечової кістки. За два роки перелом Василя так і не загоївся, натомість кістка стала коротшою майже на 4 см. Вартість лікування становить 462 733 гривень.
- Колишній військовий розвідник і просто чудова людина Сергій Сергійович склав компанію керівникові «People’s Project» Максимові Рябоконю у спільній подорожі на передову. Рушили у одну з найгарячіших точок – саме там фронт утримує славетна 72 ОМБр, яка, до того ж, відзначає 75-ту річницю від дня створення. Та поїхали не лише святкувати – далі слово самому Сергієві Сергійовичу.
- Робота кипить! Наша команда, ціла волонтерська родина Кравзів та їхні друзі, продовжує активно збирати бліндажі та готувати їх до передачі на фронт.
- Фактично здоровий! Один із перших учасників проекту «Біотех-реабілітація поранених» Андрій Білик пройшов контрольний огляд через рік після завершення лікування.