Цивільно-військове співробітництво — співробітництво, яке забезпечує проведення миротворчих заходів в ході локальних конфліктів, війн.
За час існування підрозділи СІМІС вже довели свою ефективність при їх застосуванні у миротворчих операціях і набули унікального досвіду, який, безумовно, заслуговує на увагу в процесі реформування та розвитку Збройних Сил України, при підготовці миротворчих контингентів, з урахуванням обраного нашою країною курсу на євроатлантичну інтеграцію, посилення гуманітарної складової у Збройних Силах.
- Черговий пацієнт готується полишити стіни клініки ilaya. Це боєць 28 ОГМБр на ім’я Віталій, який проходив лікування у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- У рамках проекту «ЗІП-2», волонтери «Народного проекту» продовжують ремонтувати військову техніку коштом народних пожертв. Цього разу ми повернули власникам на фронт ще кілька авто.
- Під час операції лікарі медичного центру ilaya ввели у місце травми 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами, а також виконали монтаж апарату зовнішньої фіксації.
- Наприкінці минулого тижня, волонтери People`s Project доправили на передову для 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади оптичних приладів та супутніх аксесуарів на суму близько 100 тисяч гривень.
- Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» розрізняє 3 категорії ветеранів війни: учасники бойових дій, інваліди війни та учасники війни для Українських солдат, які ризикуючи життям та здоров’ям, захищають всіх нас від російської агресії,
- На захист морських рубежів: легендарний командир очолить новий підрозділ морпіхів
- З 23 по 27 серпня відкриває свої ворота для 30 бійців 79 бригади ти бригади морської піхоти, реабілітаційно-рекреаційний табір «Kinburn NAVY Camp».
- Днями табір Kinburn NAVY Сamp , розташований на Кінбурнській косі, почав свою роботу та прийняв перших військових.
- Це Владислав з 93 бригади, якому нещодавно лікарі виконали основну операцію в рамках лікування складного перелому плеча.
- Володимиру, якого було поранено неподалік аеропорту Донецька, 23 серпня провели операцію із заміщення тотального дефекту п’яткової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними (власними) стовбуровими клітинами.
- 26-річний Віталій, який долав наслідки тяжкого поранення ноги, вирушив на подальшу реабілітацію. Днями Віталію нарешті зняли апарат Ілізарова, з яким хлопчина промучився майже два роки.
- Незважаючи на усі складнощі, пожертви на потреби української армії продовжують надходити. Хтось жертвує скромні десять-двадцять гривень. Хтось одразу кілька тисяч. А днями один із постійних благодійників подарував тепловізійний приціл. Прилад Apex XD75 вартує більше 100 000 гривень. Людина ж просто купила, привезла його в багажнику авто і віддала нам – беріть мовляв, хлопцям на передовій знадобиться.
- Днями волонтери People’s Project поновили проект “Кросфіт для військових“. У рамках проекту ще двадцять українських військовослужбовців пройдуть курс посилених тренувань
- На передовій електрика це практично розкіш. Там це поняття набуває особливого змісту. Тьмяною лампочкою освітити бліндаж. Зарядити рацію чи телефон, підсушити вимерзлі берці. Електрика на фронті – це питання життєвої необхідності. Саме тому фонд «People’s Project» продовжує постачати генератори у війська. На цей раз три генератори отримали бійці 701 окремого батальйона морської піхоти.
- Нещодавно волонтери «Народного проекту» забезпечили сучасним обладнанням команду OSINT-розвідників InformNapalm.
- Волонтери «Народного проекту» здійснили черговий переказ коштів у рамках проекту «Польові бліндажі». Майстри отримали необхідні матеріали для виготовлення партії з десяти бліндажів, призначених для українських бійців у найгарячіших точках Донбасу. Ще трохи, і нові укриття будуть на передовій.
- За роки війни з російським агресором українська армія породила не один десяток Героїв. Завдяки їх хоробрості, відчайдушності та самопожертві ми й досі живемо. Саме тому волонтер «People’s Project» Валерій Кисель разом з колегами розпочинають традицію вшанування пам’яті загиблих бійців АТО виконанням важких тренувань з кросфіту. Подібні традиції широко розповсюджені в США.
- Волонтери та поранені бійці щиро вдячні всім, хто зробив свій внесок у збір коштів для лікування одразу двох бійців у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених».
- З самого ранку у стінах миколаївського клубу «L-fitness» гримить залізо і лунають стогони та вигуки. Напруження, боротьба, дух перемоги – адже тут тривають змагання «Crossfit Benchmark»!
- Волонтери «People’s Project» передали на фронт новісінький тепловізійний приціл вартістю у чверть мільйона гривень. Приціл моделі Archer TSA-9 має чудову історію вже з перших днів.
- «Клініко-технологічні виклики в етапній та реконструктивній хірургії, вогнепальні та побутові рани, електрозварювання та з’єднання живих тканин, діабетична стопа». Погодьтеся, звучить не надто інтригуюче. Але саме у рамках даної науково-практичної конференції, що проходила у стінах Академії наук, мали можливість виступити медичні фахівці, що вже третій рік разом із волонтерами «Народного проекту» допомагають ставити на ноги тяжкопоранених пацієнтів.
- Еліта еліт, добірні спецслужбовці, яким під силу будь-яка задача. Відтепер у Сил спеціальних операцій Збройних сил України з’явився ще й власний офіційний веб-сайт (http://sof.mil.gov.ua). Про це на сторінці у Facebook повідомило командування ССО.
- Жарти жартами, та погіршення слуху — одна із болючих проблем кожного, хто брав участь у бойових діях. Навіть не контузії від близьких вибухів, а й просто стрільба зі зброї — це загрозливе навантаження на органи слуху. Слух втрачає гостроту, проходить певний час — і от демобілізований боєць вже має сенсорну туговухість і через силу розбирає окремі слова.
- Лише нещодавно ми анонсували чергову передачу морпіхам, аж ось вдячні хлопці вже надіслали нам короткий фотозвіт. Отже, до новорічних свят захисники Маріуполя отримали наступні подарунки.