? Спалах коронавірусної інфекції, що швидко поширюється Україною, загрожує не лише літнім та людям з ослабленим імунітетом. Першими в списку йдуть лікарі, які приймуть на себе ударні дози вірусної інфекції і, зрештою, захворіють і самі. Щоб зменшити небезпеку, відтягнути цей момент та запобігти колапсу медичної системи на піку епідемії, потрібні запаси захисного спорядження.
? Що є зараз: В значній кількості лікарень є хіба мінімальні запаси захисту. Де, чому нічого немає, і куди все поділось – питання важливі й цікаві. Та перше, що зараз під силу нам з вами – врятувати самих лікарів. Зібрати кошти, купити все необхідне, напряму ефективно допомогти медикам і, впевнені, вберегти не одне життя. Решту питань задамо потім.
Як і завжди, People’s Project не бере жодної копійки на власні потреби – все зібране йде на оперативні закупівлі.
В рамках цього проекту ми вже допомогли: 1. Центр первинної медико-санітарної допомоги №6, м. Миколаїв. 2. Обласна клінічна лікарня, м. Київ 3. Міська клінічна лікарня №4, м. Київ 4. Волинська обласна інфекційна лікарня, м. Луцьк 5. Пологовий будинок №3, м. Київ. Тут рятують інфікованих вагітних та породіль. 6. Підстанція Швидкої медичної допомоги, м. Дніпро 7. Центр первинної медико-санітарної допомоги №5, м. Миколаїв. 8. Центр первинної медико-санітарної допомоги №3, м. Миколаїв. 9. Міська клінічна лікарня №10, м. Київ, відділення для найтяжчих інфекційних хворих 10. Медики 80-ї окремої десантно-штурмової бригади 11. Медики Військового шпиталю м. Житомир 12. Київська міська клінічна лікарня №9 13. Олександрівська міська клінічна лікарня, м. Київ 14. Клінічна лікарня «Правобережна», м. Кременчук 15. Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» 16. Центр первинної медико-санітарної допомоги №1, м. Миколаїв. 17. Головний військово-клінічний шпиталь, м. Київ 18. Відділення невідкладної судинної хірургії Інституту нейрохірургії ім. академіка Ромоданова, м. Київ 19. Центральна районна лікарня, м. Миколаїв 20. Кременчуцька центральна районна лікарня
Всі лікарні, перечислені вище, все ще гостро потребують захисних костюмів. Працюємо. Список оновлюється.
? Що вже купили та передали: Все у фінансовому звіті: всі окремі позиції з точною кількістю та вартістю.
? Основні проблеми: Логістика та наявність. Ринок порожній, все, що було, вже розкупили або ж загвинтили ціни до небес. Тому купуємо перше, що є за прийнятними цінами. Просимо розуміння стосовно певної «рваної» логістики, затримок, закупівель та розподілу. Беремо що є, віддаємо туди, де найближче. Допоможемо всім.
⚠ Чим варто допомогти ⚠ ▶ Кошти. Важлива кожна гривня. Притомні постачальники поступово знаходяться, маса рахунків зростає. Ми порахували суму витрат на базові потреби – і це вже більше 300 тисяч гривень. ▶ Поширення. Багато хто хоче допомогти, не всі знають, як зробити це швидко, просто та з максимальною ефективністю. Цей проект стане таким людям на користь. Донесіть до них це посилання. ▶ Небайдужість. Не залишайтеся осторонь. Є можливість – допоможіть, ця потреба критична. Не нам – нашим колегам-волонтерам. Напряму лікарям. Але не залишайтеся осторонь, це торкнеться кожного з нас. ▶ Здоровий глузд та оптимізм. Тримайтеся здоровими і розважливими, будь ласка. Головне зараз – вберегтися не лише від інфекції, а й від дурної паніки, і допомогти тим, кому може бути найгірше.
Гуртуймося, тримаймося і допомагаймо. Друзі, долучайтесь, це й справді треба. Це та справа, де зараз критично важливі зусилля кожного з нас.
Вдячні!
❤️
11Листопада2020
З урахуванням поточних запитів від медиків та необхідності підтримувати певний оперативний резерв коштів, бюджет проекту вчергове збільшено
20Жовтня2020
Бюджет проекту збільшений на 50 000 грн
20Жовтня2020
Бюджет проекту збільшено з урахуванням нових запитів від медиків опорних лікарень
17Серпня2020
Бюджет проекту збільшено задля формування екстреного резерву коштів для оперативних закупівель на користь медиків
20Липня2020
Бюджет проекту збільшено: частина коштів йде на оперативну закупівлю реактивів для ІФА-тестування
25Травня2020
Бюджет проекту збільшено з урахуванням останніх запитів від лікарів та необхідності їх закрити
14Квітня2020
Бюджет проекту вчергове оновлено з урахуванням нових запитів та прогнозованих закупівель
31Березня2020
Бюджет проекту зменшено на 33 000: окуляри обійшлися значно дешевше, ніж планувалося спершу.
26Березня2020
Бюджет проекту оновлено з урахуванням приблизної вартості базових потреб
Мусимо закупити
Респіратори класу FFP3
сплачено 56.67%
170/300 шт.
46 332 грн
Бахіли високі
сплачено 68.75%
88/128 шт.
4 608 грн
Багаторазові хірургічні бахіли
Маски захисні
сплачено 83.33%
30/36 шт.
34 164 грн
Багаторазові захисні маски з противірусним фільтром
Відповіді на запитання по способам оплати та звітності
Як часто оновлюються суми на сайті?
Раз на 15 хвилин. Працюємо над оновленнями у реальному часі. Суми на сайті - це кошти, що надійшли на рахунок Фонду. Якщо переказ зроблено у вихідні або пізно ввечері, кошти на рахунок надійдуть вранці наступного робочого дня.
Ми не маємо права розголошувати приватну інформацію про осіб, що роблять внески.
Чому я зробив переказ ще вчора, а у звіті гроші з’явилися тільки сьогодні?
Зазвичай перекази заходять на наші рахунки майже миттєво у більшості випадків. Та залежно від банку або часу та дня тижня, кошти можуть доходити до нашого рахунку до 3-х діб.
Наприклад, якщо ввечері у п’яницю ви робите благодійний внесок, то кошти будуть на нашому рахунку в понеділок о 9:00.
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 939 088.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%. * Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.
Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...
Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.