08.04.2016: Лікарі ilaya відновили суглоб бійця Андрія
02.09.2015: Як справи у наших бійців?
23.06.2015: Андрію було виконано основну операцію
14.06.2015: Підготовка Андрія до операції
Поранений: Андрій, 40 років, боєць батальйону ВСУ «Горинь», травмований під с. Гранітне
Травма:
Права нога: кістозне переродження даху вертлюжної западини правого кульшового суглобу з вираженим больовим синдромом.
У разі невикористання клітинних технологій у бійця є лише одна альтернатива – протезування. Така перспектива категорично не влаштовує бійця, адже протез значно погіршує якість життя.
Детальніше про пораненого:
Андрій – доброволець 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області «Горинь» Збройних сил України. У зоні АТО чергував на блок-постах, супроводжував та охороняв системи залпового вогню, ракетні комплекси «Точка У».
У серпні 2014 року, під час обстрілу в с. Гранітне, стрибнув у бліндаж та, через повне екіпірування (більше 12 кг), отримав травму кульшового суглобу – далося в знаки вроджене захворювання кульшових суглобів (деформуючий остеоартроз). Андрій відчував сильний біль, проте не надавав цьому значення та продовжував активну участь у військових операціях. Допомогу бійцю надали через надали приблизно через тиждень – у Рівненському шпиталі. Після кількох уколів бійцю стало ненадовго краще, а потім знову почалися сильні болі.
Зараз лікарі шпиталю пропонують Андрієві виконати протезування, проте боєць не погоджується та шукає спосіб зберегти власні кістки та суглоб. Волонтери порадили йому звернуться до медичного центру ilaya, та лікарі пообіцяли виконати все можливості інноваційних клітинних технологій у травматології-ортопедії для вилікування героя.
Андрій – уродженець м. Кіровське, що на Донеччині, а своєю другою Батьківщиною вважає Рівненщину, де живе вже 18 років у с. Нова Українка – разом з дружиною Тетяною, 18-річним сином Олександром та 9-річною донькою Аліною.
У мирний час Андрій служив за контрактом, потім працював водієм. У 2013 році був активним учасником Євромайдану та Автомайдану, а до АТО приєднався у липні 2014 року. А зараз, незважаючи на хворобу, використовує всі свої можливості для допомоги військовим – займається волонтерством у складі Благодійного фонду «Руєвит».
У цьому сюжеті Андрій розповідає про свої погляди, життя своїх батьків на окупованій території та ситуацію на фронті. Він прагне повернутися до своїх побратимів, а якщо здоров’я не дозволятиме – присвятить себе волонтерській діяльності.
Необхідне лікування:
реконструктивно-відновлювальне лікування кульшового суглобу з використанням клітинних технологій.
Діагностика та обстеження: 4055 грн
Підготовчі операції: 11900 грн
Забір матеріалу, виготовлення клітинного матеріалу: 110 256 грн.
Лікування дефекту кісткової тканини: 58 080 грн.
Вартість лікування: 304 570 грн.
Знижка медичного центру: 39,49%
Спеціальна ціна: 184 291 грн.
Андрію у червні 2015 року було виконано основну операцію з відновлення тазостегнового суглобу за допомогою введення 3-мірних чипсів, заселених стовбуровими клітинами. Через 1,5 місяців, після проведення першого післяопераційного рентген-обстеження, лікарі виявили порушення у формуванні регенератору через те, що невдовзі після операції Андрій наступив на хвору ногу. Для виправлення ситуації бійцю потрібно провести ще одну операцію із застосуванням остеосинтезу, а також поточні рентгенівські обстеження. Через такі витрати вартість лікування бійця збільшилася на 47 130 гривень та становить 231 421 гривень.