Як лікують Богдана:
19.06.2018: "Почав
19.06.2018: "Почав бігати та планую одружитися". Ветеран АТО повністю відновив ногу завдяки проекту "Біотех"
04.05.2017: «Казали, років через 10 сама зростеться», – юний боєць розказав, як мало не втратив ногу
25.04.2017: Юний боєць з 17 ОМБР пережив тяжку операцію
Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, поки не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на Народ України.
Кошти збираються через волонтерську платформу People’s Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату уникнути інвалідності. А також поширити це в соцмережах.
Про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами. А нещодавно лікарі відростили нову кістку пораненому бійцю батальйона “Донбас”.
Богдан З., 22 роки, боєць 17 ОМБР (54 ОМБр), поранений біля с. Попасна.
Ліва нога: дірчастий дефект лівої великогомілкової кістки на межі середньої нижньої третини, больовий синдром.
Богдан отримав поранення півтора роки тому, переніс кілька операцій. І хоча кістка частково зрослася, у ній залишається великий отвір – дірчастий дефект, через який кістка дуже крихка, а пересування викликає сильні болі. Боєць не може повноцінно навантажувати ногу. Подібні дефекти кісткової тканини організм не може відновити самостійно, тому у будь-який час кістка може знову зламатися, або поступово деформуватися, що спричинить інвалідність.
Богдан боєць 17 Криворізької бригади. Був поранений біля м. Попасна 3 грудня 2014 року під час мінометного обстрілу з боку сепаратистів. Після цього лікувався у Харкові та Одесі. До проекту «Біотех-реабілітація поранених» Богдан звернувся за порадою одеського волонтера Ольги Домбровської.
Богдан мешканець Кривого Рогу. До війни вчився та займався своїм улюбленим хобі – малюванням. Ще певний час він займався легкою атлетикою. Богдан військовослужбовець за контрактом. Службу розпочав у 2013 році, одразу після строкового призову в армію. У квітні 2014 року приєднався до АТО. З того часу побував у багатьох гарячих точках, серед яких був і Іловайський котел. Тоді йому пощастило не отримати жодного поранення.
Зараз хлопець мріє передусім одужати, а після перемоги повернутися у рідне місто, створити сім’ю та жити щасливим мирним життям.
реконструктивно-відновлювальне лікування гомілки з застосуванням біотехнологій, що допоможе повернути нозі повноцінні функції.
1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія, біострахування) – 21 360 грн
2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 18 060 грн
3. Ендотеліальні клітини, 40 млн. клітин (зі знижкою 50%) – 32 000 грн
4. Періостальні клітини, 40 млн (зі знижкою 50%) – 32 000 грн
5. МСК з кісткового мозку, 120 млн (зі знижкою 50%) – 78 500 грн
6. Анестезія (зі знижкою 15%) – 3 349 грн
7. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 127 668 грн
Оновлення бюджету
Восени Богдану виконали перший етап лікування дірчастого дефекту великогомілкової кістки та рубців на м’яких тканинах гомілки. Під час першого етапу у м’яких тканинах було виявлено набагато білші проблеми, тому бійцю виконали додаткову операцію – ревізію рани та пластику розщепленим клаптем. Додаткові витрати на операцію склали 58 927 гривень.