Як лікують Володимира:
03.04.2019: Зберегли!
27.04.2016: Перший етап лікування Олексія та Володимира
Володимир Г., 33 річний, боєць 30 ОМБр, поранений біля с. Степанівка.
наслідки кульового поранення лівого плеча:
Неправильно зрощений надвиростковий перелом плечової кістки з варусною та антикурваційною деформацією
Дефект кісткової тканини
Володимир не може ані зігнути, ані розігнути руку. Рука фактично зафіксована у напівзігнутому стані, через що боєць не може користуватися нею. У госпіталях та лікарнях йому нічого не пропонують. Врятувати Володимира від інвалідності зможе реконструктивно-відновне лікування з використанням клітинних технологій.
Володимир – мобілізований боєць 30 ОМБр (м. Новоград-Волинський). Отримав кульове поранення плеча 30 липня 2014 року в н.п. Степанівка, що неподалік Савур-Могили. Разом із побратимами Володимир підвозив вогнеметників до вулиці, яка ще не була зачищена. По дорозі попали у засідку і розпочався обстріл.
Пораненого його одразу доправили у Северодонецьк, потім – у Дніпропетровськ, а потім у Київ. Володимир переніс 6 операцій на руці. Під час лікування в одному з госпіталів у бійця зламалися пластини, які фіксували плече. Після цього кістка неправильно зрослася. Після закінчення лікування у державних медичних установах Володимир отримав 3 групу інвалідності та був звільнений з ЗСУ.
Володимир був мобілізований у березні 2014 року. Спочатку виконував бойові завдання у Чаплинці – на кордоні з окупованим Кримом, а потім захищав українську землю у Шахтарському районі Донеччини, біля кордону з Росією.
До війни Володимир служив за контрактом та виховував трьох дочок. Зараз їм 13, 8 та 2 з половиною роки. А ще герой полюбляє активний відпочинок – збір грибів та спорт. Ще з дитинства грав у волейбол та теніс. Сподівається швидше повернутися до повноцінного життя, щоб стан здоров’я дозволяв йому не просто виживати з нефункціональною рукою, а й працювати та годувати велику родину.
реконструктивно-відновлювальне лікування плечової кістки, що допоможе повернути руці повноцінні функції.
1. Обстеження протягом лікування (дослідження клітин, крові, сечі, контрольні рентгенівські знімки, ЕКГ та ін.) – 10 795 грн
2. Консультації спеціалістів протягом лікування (зі знижкою 40%) – 2 058 грн
3. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 16 350 грн
4. Ендотеліальні клітини, 20 млн (зі знижкою 30%) – 28 000 грн.
5. Періостальні клітини, 20 млн (зі знижкою 30%) – 28 000 грн.
6. МСК з кісткового мозку, 100 млн (зі знижкою 30%) – 64 000 грн.
7. Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 249 231 грн.