Як лікують Володимира:
22.04.2016: Закінчився основний етап лікування Володимира
13.04.2016: Володимир готується до основної операції
17.02.2016: Відбувся перший етап лікування Володимира
Володимир К., 44 роки, боєць 72-ої ОМБр, травмований біля с.Старогнатівки (Донецька обл.).
Права нога: несправжній суглоб шийки стегнової кістки.
З часу операції на стегновій кістці минув вже рік, але зрощення перелому і досі немає. Крім того, відбулося розчинення шийки стегна, а у місці перелому формується несправжній суглоб. У таких випадках традиційна медицина застосовує лише заміну суглобу на ендопротез. Проте біотехнології дозволять зберегти суглоб та відновити цілісність кістки.
Володимир – боєць 72-ої ОМБр. Був травмований 16 січня 2014 року біля с.Старогнатівка, що на Донеччині. Під час зміни позицій бійців САУ, у якій знаходився Володимир, через погану видимість потрапила у яр. Крім Володимира, травми отримали і три його побратими. Володимира зі струсом мозку та травмами ноги доставили у Волноваху, потім – у Дніпропетровськ, а операцію на шийці стегна виконали вже в Одесі – 20 січня 2015 року. Бійцю співставили кістку та зафіксували за допомогою гвинтів, проте за рік зрощення не відбулося, а у місці перелому сформувався несправжній суглоб. У таких випадках традиційна медицина застосовує лише ендопротезування.
Коли волонтер з Одеси Ольга Домбровська дізналася, що Володимир досі не може навантажувати ногу, одразу порадила йому звернутися по допомогу до соціального проекту “Біотех-реабілітація поранених”. У рамках проекту лікарі готові відновити кістку та повернути бійця до повноцінного життя.
Володимир живе на Львівщині, у Мостиському районі, разом з дружиною та 15 річним сином. Окрім них, зараз на плечах бійця ще догляд за матір’ю, у якої під час майданівських та військових подій через сильне хвилювання дуже погіршилося здоров’я. До війни Володимир ким тільки не працював: і вчителем, і слюсарем, і будівельником. До АТО приєднався у вересні 2014 року у складі 72-ої Білоцерківської бригади, яка базувалася під Старогнатівкою.
Зараз Володимир мріє передусім одужати. Він не погоджується на протезування, бо знає, які проблеми це може спричинити.
Реконструктивно-відновлювальне лікування стегна, що допоможе відновити кістку та повернути нозі функції.
• Обстеження та консультації спеціалістів (ортопедія, біострахування) – 7 920 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 16 350 грн
• Ендотеліальні клітини, 20 млн. клітин (зі знижкою 30%) – 42 000 грн.
• Періостальні клітини, 20 млн (зі знижкою 30%) – 42 000 грн.
• МСК з кісткового мозку, 110 млн (зі знижкою 30%) – 70 400 грн.
• Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 141 465 грн.
Оновлення бюджету:
Через складнощі зростання кісткової тканини, лікарями було вирішено виконати непланову операцію з ревізії місця травми та призначити додаткове лікування та обстеження. Таким чином витарти на лікування Володимира зросли на 90 324 гривень.
Лікування Володимира добігає завершення. Зараз триває відновлення стегнової кістки. Для подальшої розробки тазостегнового суглобу було необхідно видалити гвинт, якім фіксувалась кістка. Вартість додаткових витрат на операцію склала 36 937 гривень.