Як лікують Віктора:
26.12.2017:
25.05.2016: Віктор відновлюється після чергової операції
12.04.2016: Віктор відновлюється після операції
30.10.2015: Віктора виписали після другого етапу лікування
08.09.2015: Як справи у наших бійців?
Віктор, 21 рік, доброволець 11-ого батальйону «Київська Русь», поранений біля Донецького аеропорту.
Ліва нога: остеомієліт лівої стегнової кістки з дефектом до 5 см, незрощення перелому лівої великогомілкової кістки з дефектом до 10 см.
Боєць має дефекти лівого стегна та лівої гомілки, що загрожує інвалідністю через вкорочення та порушення функцій кінцівки. Клітинні технології дозволять відновити власні кістки та повернути нозі повноцінні функції.
Віктор – боєць доброволець 11-ого батальйону «Київська Русь». Отримав травму 14 травня 2015 року в районі Донецького аеропорту, коли поряд з шахтою «Бутовка» сепаратисти обстріляли українських воїнів. Міна розірвалася біля Віктора, унаслідок цього боєць отримав численні поранення лівої сторони тіла, серед яких травматична ампутація руки та переломи стегна та гомілки.
Першу допомогу Віктору надали побратими з іншого підрозділу – ДУК «Правий сектор», після чого боєць був направлений у госпіталь. У госпіталі бійцю спільно з лікарями медичної компанії ilaya було виконано кілька операцій на м’яких тканинах та з метою вирівняння вісі стегна та гомілки, проте відновлення значного дефекту стегнової та великогомілкової кісток потребує застосування біотехнологій.
Віктор – уродженець Вишгородського району Київщини та палкий патріот України. Одразу після служби в Армії, взимку 2013 року приєднався до Революції гідності. А влітку 2014 року пішов добровольцем на Схід. За його словами, він завжди прагнув взяти участь у створенні історії нової України.
На рахунку героя – майже рік АТО. Він був серед тих бійців, які першими зайшли у Слов’янськ, Нікішино та цілих 5 місяців протрималися на передовій без відпочинку. Вже у госпіталі Віктора нагородили двома відзнаками – за боротьбу під час активної фази АТО та за мужню оборону позицій навесні цього року.
Зараз Віктора не полишають мама Оксана та 10-річний брат Максим, тому герой навіть у госпіталі відчуває родинне тепло! Але для одужання ще потрібна майстерність лікарів та краще лікування, якого наш герой, без сумніву, вартий!
Реконструктивно-відновлювальне лікування травми стегна та гомілки у 3 етапи, що допоможе відновити опороздатність ноги.
1 етап
• Діагностика та обстеження: 4 055 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки та кісткового мозку: 12 000 грн
• Демонтаж апарату зовнішньої фіксації: 1 508 грн
• ПЧКО стегна: 19 700 грн
• Фістулсеквестрнекректомія у ділянці стегна: 14 000 грн
• ПЧКО кісток гомілки: 17 300 грн
• Пластика рубцево-виразкового дефекту: 21 500 грн
• Ревізія рани, пластика гранулюючої рани: 15 500 грн
• Виготовлення клітинно-тканинного матеріалу: 138 000 грн
• Медикаментозне забезпечення та перебування у стаціонарі: 71 010 грн
2 етап
• Заміщення дефекту клітинно-тканинним матеріалом: 11 000 грн
• Остеотомія малогомілкової кістки: 6 200 грн
• Остеосинтез проксимального відділу великогомілкової кістки пластиною: 22 300 грн
• Медикаментозне забезпечення та перебування у стаціонарі: 71 010 грн
3 етап
• Заміщення дефекту клітинно-тканинним матеріалом 11 000 грн
• Корекція апарату 6 200 грн
• Медикаментозн забезпечення та перебування у стаціонарі 71 010 грн
Лікування Віктора триває, проте на проміжних етапах лікування, перед застосуванням клітинних технологій виникла необхідніст провести додаткову велику пластичну операцію на нозі з метою відновлення м’яких тканин – через перенесені бійцем запальні процеси. Витрати на таку операцію становлять 100 938 гривень.
Лікування Віктора Андрійчука триває. У 2015-2016 роках було проведено поетапне лікування стегна та гомілки. Відновлення суттєво ускладнили додаткові патологічні чинники: істотний дефект м’яких тканин та кісток, обширний вогнепальний остеомієліт. Насьогодні цілісність кісток відновлено, дефекти м’яких тканин заміщено у ході численних пластичних операцій. Через тяжкий ступінь травми під час лікування виникла потреба у терміновій позачерговій операції та додаткових дослідженнях.
Крім іншого, під час додаткового етапу було виконано остеосинтез верхньої третини стегна, пластику дефекту м’яких тканин, адаптаційну резекцію кістки та численні лабораторні дослідження поза межами первинних розрахунків обсягів робіт. Це призвело до додаткових витрат, сума яких склала 121 154,9 гривень.
Зараз цілісність кісток відновлено, боєць навантажує обидві ноги. Проте стегно все ще залишається вкороченим на 3 см, що, через важкість травми, було неможливо передбачити на первинних етапах оцінки обсягів робіт. Усунути дефіцит довжини кістки можна за допомогою методики Ілізарова. Крім того, для подальшої розробки ноги необхідно зняти ортопедичні пластини зі зрощених кісток. Сума додаткових витрат становить 82 482,5 гривень.
Оновлена вартість лікування зі знижкою медичного центру склала: 817 868 гривень.