08.04.2016: Новини лікування бійців Олега та Віктора
20.10.2015: Олег відновлюється після другої операції
Олег, 39 років, боєць батальйону “Київська Русь”, поранений на Луганщині.
Права нога: остеомієліт 2,3,4 плюснових кісток правої стопи, рубцевий дефект переднього відділу правої стопи.
Боєць переніс 7 операцій в госпіталях, проте запальні процеси у стопі не припиняються через остеомієліт. Нога неопороздатна. Невиконання лікування веде до подальшого руйнування кісток стопи та, як наслідок, інвалідності або навіть ампутації через можливі ускладенння. Бійцю необхідно видалити змертвілі фрагменти кісток та відновити їх за допомогою клітинних технологій.
Олег – боєць 11 батальйону “Київська Русь”, який отримав поранення 19 серпня 2014 року під час оборони позицій українських військ біля с.Фащівка (Луганська область). Приблизно о 2.00 ночі бойовики розпочали обстріл, унаслідок якого було поранено 11 українських військових, серед яких був і Олег.
Після цього боєць проходив лікування у лікарні Артемівська та госпіталях Харкова та Києва, протягом року переніс 7 операцій. Тоді в одному з госпіталів Олег познайомився з десантником Олександром з Дніпропетровщини, який проходив лікування у рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”. А нещодавно, коли Олег побачив, що з його стопи почала постійно виділятися рідина, вирішив звернутися по допомогу до проекту.
За словами лікарів, аби “навести лад” у стопі Олега та створити умови для максимального відновлення функції ноги, потрібно зробити ревізію місця травми, прибрати мертві частини кістки та відновити їх за допомогою клітин бійця. Разом з тим, буде відновлена форма стопи, що дозволить Олегу повноцінно навантажувати ногу.
Олег – киянин. До війни працював поліграфістом в одній з відомих столичних друкарень. Був мобілізований до ЗСУ в березні 2014 року, а до АТО приєднався в липня. За два місяці боєць встиг взяти участь у кількох визначних бойових операціях, зокрема, у визволенні гори Карачун під Слов’янськом.
Зараз він прагне швидше одужати та повернутися на роботу, годувати родину, ростити сина. Разом з Олегом на огляд прийшла його дружина, яка дуже засмучена через великий курс лікування та реабілітації, необхідний чоловікові. Втім, сім’я тепер має надію. А лікарі розповіли про план потрібного лікування та висловили впевненість: подолати наслідки поранення вдасться!
Реконструктивно-відновлювальне лікування наслідків травми стопи, що допоможе відновити опороздатність ноги.
Перелік послуг, які входять до лікування:
1 етап
• Діагностика та обстеження: 4 055 грн
• Видалення пластин: 8 500 грн
• Фістулсеквестрнекректомія плюсновихкісток: 11 000 грн
• Пластика рубцево-виразкового дефекту: 21 500 грн
• Індивідуальне виготовлення носія з блоку кістки (в операційній): 3 400 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки та кісткового мозку: 12 000 грн
• Виготовлення клітинно-тканинного матеріалу: 74 000 грн
• Медикаментозне забезпечення та перебування в стаціонарі: 71 010 гр
2 етап
• Остеосинтез 2,3,4 плюснових кісток мікропластинами: 28 900 грн
• Введення клітинно-тканинного матеріалу (3 ділянки): 24 000 грн
• Іммобіліизація кінцівки гіпсовою пов’язкою: 1 400 грн
• Медикаментозне забезпечення та перебування в стаціонарі: 71 010 грн
Оновлення бюджету
Через значні гнійно-запальні процеси у стопі, лікарям довелось провести додаткову велику операцію з пластики м’яких тканин. Тільки після нормалізації стану ноги лікарі змогли виконати трансплантацію у місце дефекту. А згодом, вже після того як вдалося перемогти остеомієліт та рентген показав високі результати відновлення кісткової тканини, лікарям довелось зняти пластину із зрощених плюсневих кісток. Ця процедура була необхідна, щоб пришвидшити загоєння рани. Через додаткові процедури та операції, витрати на лікування зросли на 104 6589 грн.
Оновлена спеціальна ціна на лікування: 435 434 грн.