09.12.2015: Володимир пройшов основний етап лікування
18.09.2015: Перша операція Володимира
Володимир 31 рік, боєць 30-тої ОМБр, поранений під Савур-Могилою.
Незрощений перелом таранної кістки, екзостоз тилу стопи.
Зараз боєць не може активно ступати на ногу через важкі болі. У разі не застосування клітинних технологій, йому загрожує асептичний некроз таранної кістки, що призведе до інвалідності, адже таранна кістка – одна з основних кісток, які забезпечують опороздатність ноги.
Володимир – боєць 30-тої ОМБр (м. Новоград-Волинський). Був поранений 27 липня минулого року під час взяття Савур-Могили. Володимир отримав мінно-вибухове поранення унаслідок артобстрілу супротивника – майже вся ліва половина тіла бійця зазнала осколкових поранень, втім, найбільш постраждала саме ліва нога.
Бійця образу направили до Запорізького госпіталю, потім у Дніпропетровськ, та у Вінницю. Лікування, яке було виконано Володимиру – лише вилучення осколків, а розтрощена таранна кістка цілий рік залишається пошкодженою. Паличка стала постійним супутником героя. Проте друзі та волонтери ніколи не залишали хлопця сам на сам з проблемою, а як тільки дізналися про проект «Біотех-реабілітація поранених», одразу порекомендували бійцю звернутися по допомогу. Тут лікарі готові використати весь досвід та вражаючі можливості клітинних технологій для повернення бійцю здоров’я.
Всупереч травмі, Володимир прагне і далі служити у військах України, присвячувати своє життя захисту рідної землі. Цю спеціальність він обрав собі одразу після школи та закінчив Одеський інститут сухопутних військ. Володимир – офіцер, вже 14 років служить у Збройних силах. До АТО приєднався з липня минулого року, але ще з березня разом з побратимами боронив Україну на кордоні з окупованим Кримом.
Володимир народився та жив у мирний час у Новоград-Волинську, де й зараз його чекає дружина та 3-річний син. Він – життєрадісна, дружелюбна людина з чудовим почуттям гумору. Обожнює сім’ю, а ще захоплюється спортом – грає у настільний теніс.
Реконструктивно-відновлювальне лікування перелому таранної кістки у два етапи, що допоможе максимально повернути функції нозі.
1 етап
• Діагностика й обстеження: 4055 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки і кісткового мозку: 14990 грн
• Видалення екзостозу: 13200 грн
• Іммобілізація кінцівки гіпсовою пов’язкою: 1600 грн
• Виготовлення клітинного трасплантату: 48000 грн
• Медикаментозне забезпечення і перебування в стаціонарі: 35694 грн
2 етап
• Трансплантація клітинно-тканинного матеріалу у місце перелому таранної кістки (оригінальна методика): 72944 грн
• Медикаментозне забезпечення і перебування в стаціонарі: 30800 грн
Вартість лікування: 351 066 грн.
Знижка медичного центру: 36,97%