10.07.2018: Ветеран АТО став на ноги після підриву на міні
01.12.2015: Як справи у наших бійців?
07.10.2015: Післяопераційне відновлення Юрія
17.08.2015: Відновлення Юрія після операції
14.08.2015: Перші операції Юрія в клініці ilaya
Юрій, 25 років, боєць 51 ОМБр, поранений під Слов’янськом.
Наслідки вибухового контузійного поранення правої гомілки, незрощення правої великогомілкової та малогомілкової кісток на межі середньої та нижньої третини з вальгусною і антекурваційною деформацією.
З дати поранення бійця минув рік, проте зрощення кісток гомілки не спостерігається. У місці перелому формується несправжній суглоб, який не дозволяє нозі бути опороздатною. Клітинні технології дозволять швидко зростити перелом та врятувати хлопця від інвалідності.
Юрій – боєць 51 ОМБр, проте під час АТО був у складі 24 ОЗМБр. Поранення отримав 4 липня минулого року біля Слов’янська – він їхав на вантажівці в тил по боєприпаси, але на шляху автомобіль підірвався на фугасі. Вибуховий удар прийшовся на кабіну, унаслідок чого були травмовані нога та рука бійця.
Бійця забрали на БТРі, надали першу допомогу та направили в Ізюм, де йому була виконана фіксація кістки. Потім Юрія перевели в Харківський госпіталь, а згодом – у Вінницю, де проводили лікування перелому. Але зрощення перелому досі не відбулося. Організація солдатських матерів Нововолинська передала контакти бійця координаторам проекту «Біотех-реабілітація поранених», а лікарі медичного центру ilaya готові виконати складне лікування та поставити героя на ноги якнайшвидше.
Юрій – мешканець Нововолинська, де його зараз чекають батьки та дівчина. До війни працював на заводі, а з травня минулого року приймав участь у АТО – відразу після мобілізації він виконував бойові завдання в Слов’янську.
Допоможемо врятувати Юрія від інвалідності! Цілий рік на милицях пригнічує хлопця, у якого все краще в житті ще попереду!
Реконструктивно-відновлювальне лікування травми гомілки у два етапи, що допоможе швидше відновити кістку та функції ноги.
Перелік послуг, які входять до лікування:
1 етап
• Діагностика й обстеження: 4 055 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки та кісткового мозку: 14 990 грн
• ПЧКО кісток гомілки: 17 300 грн
• Остеотомія малогомілкової кістки: 6 200 грн
• Остеотомія великогомілкової кістки: 7 200 грн
• Виготовлення клітинного трансплантату: 52 500 грн
• Медикаментозне забезпечення і перебування в стаціонарі: 46 322 грн
2 етап
• Трансплантація клітин в область дефекту: 13 990 грн
• Медикаментозне забезпечення та перебування в стаціонарі: 45 022 грн
Оновлення бюджету:
Під час лікування постала необхідність у додаткових аналізах, що не входили в оригінальний бюджет. Такі витрати склали 4 691 гривню.